top of page

HAKKIMIZDA

30 yıla yaklaşan tecrübelerimizi, Stock Cyprus adı altında topladık. Bu birliktelikle, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef alan bir politika izleyip, Kıbrıs gayrimenkul piyasasındaki yerimizi sağlamlaştırarak emin adımlarla ilerliyoruz. 

Başarılı konut projelerine imza atarken, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilincini yitirmemeye özen göstermekteyiz. Bu anlamda; topluma yararlı, sorunlara çözüm yaratmaya çalışan,sosyal bilinci kuvvetli bir firma olarak ve bu konunun üzerinde de idealist bir şekilde durmaktayiz. 

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle sloganımız "Yaşam ve Yatırım Seçenekleri Yaratıyoruz" olmuştur. 

Bunun temeli, önce insan felsefesinden yola çıkarak, hep mutlu müşteri hedefimiz oldu. Konforlu ve mutlu bir yasam icin çağdaş mimari projeler üreten mimarlar ile doğru,analitik, sağlıklı çözüm üreten mühendislerle çalışıyoruz. Bu hassas çalışmaların karşılığında da gerçekten çok uygun fiyatlar ve odeme kosullarıyla sizi ev sahibi yapmak istiyoruz. Vaadettigimiz; sadece bir ev değil aynı zamanda bir yasam ve yatırım fırsatıdir. 

Siz değerli dostlarımız için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. 

Stock Gayrimenkul Yönetim Kurulu

bottom of page